Polski   English   Deutsch   Română   Slovenský   Hrvatska   Español

Progress M&T

Výrobca jadro cigareta, distribútor tabakových výrobkov a výrobkov v odvetví rýchloobrátkového tovaru, v súvislosti s vývojom hľadá uchádzača na pozíciu:

Obchodný zástupca - Vanseller

Miesto výkonu práce: Bielsko-Biała, Częstochowa, Katowice, Rybnik
Región: śląskie
Referenčné číslo: PHV- město

Náplň práce
Osoba prenajali na tejto pozícii bude zodpovedný za:

  • získavanie nových a udržiavanie existujúcich obchodných vzťahov so zákazníkmi,
  • pravidelné návštevy predajných miest,
  • predaj na ex auto,
  • súčasná realizácia predajných plánov,
  • sledovať trh a konkurenčné analýzy,
  • starostlivosť o dobrú image firmy.

Požiadavky

  • skúsenosti v oblasti predaja na základe Vansellingu - nevyhnutná podmienka,
  • skúsenosti v oblasti priameho predaja min. 2 roky,
  • skúsenosti v FMCG (skúsenosti s predajom tabakových výrobkov by bolo výhodou),
  • zameranie na ciele,
  • schopnosť vykonávať rýchle a presné rozhodovanie,
  • odolnosť voči stresu,
  • počítačové zručnosti,
  • vodičský preukaz B,
  • veľmi dobrá znalosť trhu (maloobchod a lokálne siete),
  • dobrá organizácia práce.

Ponúkame

  • priateľskú atmosféru v modernej a rastúcej spoločnosti,
  • vysoká autonómie v práci,
  • potrebné nástroje pre túto prácu - služobný automobil a telefón,
  • atraktívny plat + prémie v závislosti na cieľoch pracovnej,
  • zamestnania na základe zmluvy poverený skúšobnej pracovnej zmluvy Po uplynutí skúšobnej doby konca.

Záujemcovia pošlite svoj ​​štruktúrovaný životopis a motivačný list rekrutacja@progressmt.pl
V predmete prosím napíšte mesto, na ktorom je žiadosť.

Uveďte prosím nasledujúce vyhlásenie: "Súhlasí s tým, aby spracovávala moje osobné údaje obsiahnuté v mojej aplikácii pre potreby výberového konania (v súlade so zákonom z 29. augusta 1997 Ochrana osobných údajov, teda zákony Zákony 2002 .. ., číslo 101, bod. 926, v znení neskorších predpisov.)."