Progress M&T

Producator de țigări de bază, distribuitor de produse din tutun și produse din sectorul FMCG, în legătură cu dezvoltarea, caută candidați pentru funcția de:

Reprezentant vanzari - Vanseller

Locul de muncă: Bielsko-Biała, Częstochowa, Katowice, Rybnik
Regiune: śląskie
Referință: PHV- city

Descrierea postului
Persoană angajată pentru această poziție va fi responsabil pentru:

  • atragerea de noi si mentinerea relatiilor de afaceri existente cu clientii,
  • vizite regulate la punctele de vânzare,
  • vanzare pe o mașină ex,
  • implementarea actuală a planurilor de vânzări,
  • pentru a monitoriza piața și analiza concurențială,
  • a avea grija de imaginea bună a companiei.

Cerințe

  • experienta in vanzari pe baza de Vansellingu - o condiție necesară,
  • experienta in vanzari min directe. 2 ani,
  • experienta in FMCG (cu experiență în vânzarea produselor din tutun ar fi un avantaj),
  • concentreze asupra obiectivelor,
  • capacitatea de a lua decizii rapide și corecte,
  • rezistenta la stres,
  • competențe informatice
  • permis de conducere B,
  • foarte bună cunoaștere a pieței (rețele de retail și locale),
  • bună organizare a muncii.

Oferim

  • atmosferă prietenoasă într-o societate modernă și în creștere,
  • autonomie mare la locul de muncă,
  • instrumentele necesare pentru a face loc de muncă - companie mașină și telefon,
  • salarial atractiv + bonusuri în funcție de obiectivele Grupului,
  • ocupării forței de muncă pe baza unui contract de comandat de contract de probă de muncă după terminarea perioadei de probă.

Cei interesati va rugam sa trimiteti CV-ul si scrisoarea de intentie la rekrutacja@progressmt.pl
În linia de subiect vă rugăm să introduceți orașul de pe care se depune cererea.

Vă rugăm să includeți următoarea declarație: "Prin prezenta acord să se prelucreze datele mele personale incluse în cererea mea pentru nevoile procesului de recrutare (în conformitate cu Legea din 29 august 1997 pentru protecția datelor cu caracter personal, de exemplu, Faptele Apostolilor Legile din 2002.. ., nr 101, element. 926, astfel cum a fost modificată.)."